גל עושה את אמריקה New York


החלטתי השנה לפנק את עצמי במתנת יום הולדת ולקחת פסק זמן. רציתי לפגוש חברים טובים ומשפחה, לספוג השראה, לטייל, לאכול ולצלם. חופש גדול לעצמי.

במילה אחת - חלום. כזה שנראה בהתחלה כבלתי אפשרי. איך אטוס לפרק זמן ממושך? מה יהיה עם הילדים? הפעילות בסטודיו? ועוד מיליון ואחת שאלות רצו בראש. אומרים שחלומות נועדו כדי שנגשים אותם, אז עזרתי להם מעט והזמנתי כרטיס טיסה חצי שנה מראש. ככה הם לא יברחו, איזה כיף.

בשנים האחרונות אחי וכמה מחברי הטובים עברו להתגורר בארצות הברית, אז התלבטות לאן לטוס לטייל לא הייתה, רק נשאר לדייק את המסלול ולאסוף המלצות שוות כדי להספיק כמה שיותר דברים.

יש רגעים שהייתי רוצה לקחת איתי לעד ואין יותר שמחה ממני לצלם אותם.

חמושה במצלמה שלי, סמארטפון ובמצלמת Go-Pro, החלטתי לתעד את כל הטיול מזוויות מגוונות ולתת לכם את הרשמים וההמלצות שלי מהטיול. מוכנים? מתחילים.

תחנה ראשונה New York

זו הפעם הראשונה שלי בעיר המטורפת הזאת ואם לומר את האמת, לא ברור לי איך זה לא קרה עד עכשיו, הרי אני והיא זה לגמרי Meant to be. בינינו, חמישה ימים בהחלט לא מספיקים לה, אבל לא נהיה גרידיים - תמיד צריך להתחיל ממשהו.

מיכל חברתי הטובה שמכירה את ניו יורק כמו את כף ידה, אמרה לי שלפעמים צריך רק לקחת כוס קפה ופשוט לטייל ברחובות, וכך התחלתי את הטיול. משוטטת ברחובות, נפעמת מהעוצמה, היופי והתנועה האינסופית.

אחת ההמלצות הטובות והמוצלחות שקיבלתי היתה לקחת Food Tour . בחרתי לקחת את הסיור

The Original Greenwich Village ובמשך 4 שעות הספקתי לראות יחד עם חבורת פודיז בלב ובנשמה שהגיעו מכל רחבי ארה"ב, לוקיישנים של קולינאריה מדהימה שכללו טעימות והסברים מהמדריך הסופר מדליק R.J שגילה בקיאות מרשימה, אהבה וחיבור גדול למקומות. זו בהחלט הייתה חוויה לכל החושים.

והייתה עוד מטרה קטנה… אחרת קשה להסביר למה הגעתי עם מזוודה ריקה לארה"ב. ההגעה לניו יורק הייתה כמו יריית פתיחה לצייד של פרטי סטיילינג וכלים ייחודיים לסטודיו. ומי שמכיר אותי יודע שבחלק הזה קשה מאוד לעצור אותי אובססיית הכלים קיבלה זריקת עידוד.

בין החנויות השוות שבהן ביקרתי: Anthropologie abc kitchen Fishs Eddy Papyrus

ניו יורק טומנת בתוכה מגוון קולינארי שעולה על כל דמיון - מסעדות, שווקים מעוצבים, מאפיות, וקונדיטוריות. בשווקים גיליתי חללים גדושים בצבע שמאפשרים לחוות עולמות שלמים במקום אחד.

EATALY

Chelsea Market

לקינוח אחי וגיסתי היקרה הגיעו לניו יורק לסופ״ש מלא בפינוקים והפתעות שכלל גם הופעה מצויינת

ב- Broadway בשם WAITRESS ואיך לא - הרבה אוכל טוב.

אחת המסעדות המוצלחות שבהן ביקרנו הייתה קטנה, אינטימית ומיוחדת והגענו אליה דרך המלצה.

בגלל שהגענו לשם בערב - לא צילמתי (כי בשביל תמונה טובה צריך אור טוב) אבל דאגתי לכן ללינק ואני מבטיחה הנאה צרופה למי שיגיע לאזור Joseph Leonard.

מסעדה מצויינת שאסור לפספס Russ & Daughters Cafe - Jewish deli

למי שהגיע עד לכאן אני נותנת עוד טיפ קטן וממליצה עצירה בקניון הצילום הגדול והממלכה B&H.

ואם הסתקרנתם והתיאבון התחיל לעשות את דרכו אל הבטן, אני אספר לכם שממש בקרוב יעלה חלק נוסף מהמסע שלי בארה"ב ושבינתיים אתם מוזמנים לשטוף את העיניים בסרטון נהדר שצילמתי ושערך ערן אחי היקר שלאחרונה הצטרף לצוות הסטודיו כעורך וידאו.

ארכיון
פוסטים אחרונים
!You snooze You lose
העידכונים הכי חמים מהסטודיו